Wijk-werken in een nieuw jasje

Bij het uitvoeren van tuinopdrachten of herstellingswerken kunnen je kleren al eens beschadigd raken. Van daaruit groeide het idee om T-shirts te laten maken die wijk-werkers kunnen dragen tijdens het uitoefenen van hun taken. We kozen voor een stevige stof die tegen een stootje kan.

Via de T-shirts willen we niet alleen onze wijk-werkers van degelijke werkkleding voorzien maar tegelijkertijd ook onze werking wat breder bekendmaken. Wie weet zie jij binnenkort een van onze wijk-werkers aan het werk in hun nieuw T-shirt!

tshirtsT shirts definitief voorT shirts definitief achter

Afdrukken E-mailadres

Partners

StadHalle HR
Gemeente Beersel Q
Logonieuw Transparant
P Partnerdilbeek

Volg ons:

 

 

bottom logo

Contacteer ons

Zuidwest Rand
Oudstrijdersplein 18
1500 Halle

Tel: 02.365.97.06
info@zuidwestrand.be